S.O.S. CESTA DO SKOKŮ 29.— 30.5. 2010

Vzhledem k blížícímu se termínu prvních akcí letošních Živých Skoků je třeba urychleně zajistit opravu rozbité polní cesty z Polomu do Skoků. Na cestě je již navezen potřebný materiál, který je nyní potřeba rozvézt po výmolech. Proto vyzýváme všechny práceschopné přátele a příznivce Skoků k pomoci při opravě uvedené cesty.

Nářadí bude možné si zapůjčit v kostele (bohužel máme tu jen jedno kolečko) v uvedených termínech. Pracovat na opravě cesty lze však i kdykoliv mimo vyhlášené termíny, nutno ovšem počítat s tím, že nářadí nebude v místě k dispozici.

K opravě cesty je potřeba mít stavební kolečko, lopatu a hrábě. Uvedené pracovní nástroje je možné si zapůjčit v kostele, pokud zde bude přítomný někdo z organizátorů, v opačném případě je potřeba si tyto přivézt vlastní. Místo kolečka lze využít i jiného vhodného přepravního prostředku, třeba vozíku za auto. Samozřejmě nejideálnějším pomocníkem by zde byl vhodný zemní stroj, který však nevlastníme a ani si jej momentálně nemůžeme dovolit zaplatit. Proto spoléháme na Vaší pomoc a podporu.

 

Plakát

Více informací na http://www.skoky.eu/

 

 
Sponzoři

logo MŽP

logo ČSOP

Loga Karlovarského kraje a Živého kraje