Účast ve správních řízeních v roce 2007

Od března 2003 jsme účastníky správních řízení, týkajících se životního prostředí, v následujících obcích a úřadech:Krajský úřad Karlovarského kraje, Správa Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, Bečov nad Teplou, Chodov u Bečova nad Teplou, Otročín, Krásné Údolí, Útvina, Toužim, Teplá, Bochov, Štědrá, Pšov, Žlutice, Čichalov, Verušičky, Vrbice, Chyše, Valeč v Čechách, Březová, Teplička, Kolová, Andělská Hora, Pila, Stanovice a Stružná. V průběhu roku 2007 byla působnost rozšířena o Vysokou Pec.

V rámci vyhlašování památných stromů a rušení jejich ochrany jsme dále přihlášeni u těchto městských úřadů: Aš, Cheb, Mariánské Lázně, Nejdek, Ostrov, Horní Slavkov, Chodov, Kraslice, Kynšperk nad Ohří, Loket a Sokolov.

Za celý rok 2007 jsme se zúčastnili celkem 56 správních řízení, z toho 52x ve věci kácení dřevin rostoucích mimo les a 4x udělení výjimky z ochranných podmínek zvláště chráněného živočicha nebo rostliny. V jednom případě bylo podáno odvolání proti rozhodnutí ze strany žadatele k zamítnutému kácení, 1x ze strany naší organizace. Celkem jsme požádali 8x o poskytnutí informace dle zákona o právu na informace o životním prostředí.

 

 
Sponzoři

logo MŽP

logo ČSOP

Loga Karlovarského kraje a Živého kraje